Wyposażenie kuchni gastronomicznej

Wyposażenie kuchni gastronomicznej to niezwykle ważny element. Wpływa to bowiem na funkcjonowanie zakładu gastronomicznego co przekłada się na jakość świadczonych usług. Gastronomia to dziedzina, która dynamicznie się rozwija - ludzie kochają jeść! Właśnie dlatego, by być atrakcyjnym i rozkochać podniebienia klientów, trzeba zadbać o odpowiednie wyposażenie - takie, które umożliwi przygotowywanie i serwowanie potraw w najwyższej możliwej jakości! Odpowiednie usprzętowienie nie tylko usprawni pracę zespołu - pozwoli włączyć do menu rozmaite potrawy oraz formy ich serwowania!

Kuchnia funkcjonalna i dobrze wyposażona to zdecydowanie połowa sukcesu! Wyposażenie kuchni gastronomicznej musi być wygodne, bezpieczne ale przede wszystkim ze względu na panujące tam warunki - musi być solidne i wytrzymałe! Właśnie te cechy wyróżniają wspomniane meble do kuchni w naszym sklepie!

*Wysokiej klasy materiał wykorzystany do produkcji mebli - stal nierdzewna kwasoodporna chromo-niklowa, gatunek wg PN 0H18N9 (wg EN 1.4301 ; wg ASTM 304). Zapewnia ona odpowiednią trwałość poprzez dużą odporność na wilgoć, środki chemiczne czy uszkodzenia mechaniczne. Ponadto jest łatwa do utrzymania w czystości i sterylności. Każdy, z wyżej wymienionych czynników jest dużym atutem - zwłaszcza w żywieniu zbiorowym! Ponadto dużą zaletą wyposażenia wykonanego z takiej stali, jest energooszczędność. Przykładem jest bemar - dzięki wykorzystaniu stali nierdzewnej, zatrzymującej ciepło, łatwo utrzymać temperaturę serwowanych potraw.

*Tańszym zamiennikiem może być wykorzystanie mebli ze stali magnetycznej czyli stali pozbawionej niklu. Oczywiście wszystkie meble znajdujące się w ofercie firmy posiadają atest PZH.

*Bardzo ważne w wyborze wyposażenia kuchni jest wygoda i funkcjonalność. Sprzęt oferowany w sklepie, jest zarazem wygodny i z całą pewnością funkcjonalny! Zaprojektowane z myślą o wygodzie oraz ergonomicznej pracy personelu! Mocne i pojemne - usprawnią pracę niejednego zespołu!

Szeroki asortyment sklepu pozwala zaopatrzyć kuchnie gastronomiczną od stóp do głów. W zakres oferowanego wyposażenia gastronomicznego wchodzą:

  • stoły
  • zlewy
  • baseny
  • regały
  • szafki
  • wózki
  • okapy
  • i wiele innych

O najwyższej klasie oferowanych produktów świadczy to z jaką precyzją i dokładnością zostają wykonane. Jakoś wykorzystywanej stali, jej grubość oraz estetyczne wykonanie jasno wskazują na wysoką klasę wyposażenia. Dzięki naszym meblom mądrze zainwestujesz w kuchnie. Wybierz więc bezawaryjny i solidny sprzęt, by móc cieszyć się nim długie lata!

Galeria