O Conaco

Hurtownia gastronomiczna - Gdańsk

Obiekty gastronomiczne oraz hotelowe muszą być wyposażone w odpowiedni, profesjonalny sprzęt i urządzenia niezbędne do prawidłowego ich funkcjonowania. Najwyższej jakości sprzęt gastronomiczny nie tylko będzie długo i praktycznie służył, ale przede wszystkim znacząco usprawni prace i wydajność personelu, co więcej, poprawi jakość świadczonych usług, zmniejszy ewentualne straty i pozwoli lepiej zarządzać obiektem. Nasza hurtownia gastronomiczna oferuje szeroki wybór urządzeń gastronomicznych, których zakup na pewno będzie udaną inwestycją, zagwarantuje szybki rozwój firmy, jak również korzystnie wpłynie na standard wykonywanych usług.


Współczesna gastronomia korzysta z nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie urządzeń, które stanowią podstawę wyposażenia obiektów gastronomicznych i hotelowych. Bez nich trudno sobie wyobrazić sprawną organizację pracy i odpowiednio wysoki standard świadczonych usług. Nasza hurtownia gastronomiczna zaopatruje restauracje, bary, hotele w sprzęt najwyższej jakości. Oferujemy wyłącznie sprawdzone urządzenia najbardziej znanych, renomowanych marek, które cechują się funkcjonalnością, wysoką wydajnością i ponadprzeciętną trwałością.

Zapraszamy do współpracy

Gdańsk i jego okolice to rejon, w którym nasza hurtownia jest najbardziej znana, ale współpracują z nami również obiekty gastronomiczne zlokalizowane poza Trójmiastem. Nie tylko bowiem zaopatrujemy profesjonalne kuchnie w odpowiedni sprzęt, ale także specjalizujemy się w serwisowaniu naszych urządzeń. Na życzenie klienta wykonujemy także kompleksowe projekty technologiczne dopasowane do indywidualnych potrzeb i możliwości lokalu gastronomicznego.


Z usług naszej hurtowni gastronomicznej skorzystało wiele obiektów hotelowych i gastronomicznych. Liczne referencje potwierdzają wysoką jakość świadczonych przez nas usług i profesjonalizm, z jakim podchodzimy do każdego klienta. Gdańsk i sąsiadujące z nim miasta mogą być dumne, że w tym rejonie funkcjonuje firma z wieloletnim doświadczeniem, która zaopatruje obiekty gastronomiczne w najnowocześniejszy sprzęt.