Chłodnictwo

W każdej kuchni świeżość stanowi najwyższą wartość.

Mamy w swojej ofercie urządzenia, które zostały przygotowane pod kątem najwyższych wymagań względem jakości chłodzenia i doboru materiałów. Utrzymują odpowiednią temperaturę niezależnie od częstotliwości otwierania drzwi, liczby przechowywanych produktów i temperatury otoczenia.

Wybór szafy chłodniczej

Przy wyborze szafy chłodniczej ważne jest zużycie prądu. Proponujemy modele energooszczędne o dużej mocy chłodzenia, solidnie wykonane i bogato wyposażone. Wybór odpowiedniego urządzenia może obniżyć dobowe zużycie energii o kilkadziesiąt procent.

Proponujemy Państwu również szafy wykonane ze stali chromoniklowej. Integrowane są z centralnie sterowanymi instalacjami chłodniczymi i dostarczane z wyposażeniem. Jeśli posiadają już Państwo agregat centralny, możliwy jest zakup urządzenia bez tego elementu.

Wybór winiarki

Galeria

Stoły chłodnicze

Każdy z nas pragnie otrzymać możliwie najwyższą jakość w najniższej cenie! W branży gastronomicznej, spełnienie oczekiwań klienta, nie jest jednak takie proste. W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo wszystko, by zaserwować smaczne, a przy tym zawsze świeże dania!

Posiadamy w naszej ofercie meble oraz urządzenia, które umożliwiają odpowiednie chłodzenie. Ich ogromnym atutem są wysokiej jakości materiały wykorzystane przy produkcji. Zachęcamy do zakupu rewolucyjnego osprzętu ułatwiającego pracę zakładu gastronomicznego!

Oferujemy stoły chłodnicze, które można dostosować do własnych potrzeb. Największą ich zaletą jest szczelne utrzymanie wymaganej temperatury - nawet przy częstym otwieraniu drzwi. Dzięki temu mogą Państwo zachować produkty w pierwotnym stanie świeżości. Nie trzeba się martwić o smak, kolor czy zawartość witamin - pozostają one w stanie nienaruszonym.

Zachęcamy do zakupu sprzętu najlepszej klasy, który zamiast nastręczać problemów, ułatwi pracę oraz funkcjonowanie placówki! My stawiamy na jakość wykonania oraz wykorzystywanych surowców! Oczywiście dokładamy starań, by cena również była równie atrakcyjna jak i sam produkt. O jakości naszego sprzętu świadczy rosnące zainteresowanie oferowanym przez nas wyposażeniem w obiektach handlowych i usługowych różnej wielkości. Rzecz jasna każdy punkt gastronomiczny oferuje inny asortyment.

Indywidualne podejście do klienta pozwala nam projektować stoły chłodnicze - w taki sposób, by wyglądało to zarazem estetycznie, jak i nowocześnie, było praktyczne i co najważniejsze niezawodne w każdej sytuacji!

Stoły chłodnicze mogą posiadać budowę modułową, co pozwala na łączenie ich w dowolne ciągi - proste lub inne indywidualne konfiguracje. Na życzenie odbiorcy istnieje możliwość wyposażenia stołów w przegrody ruchome, dzięki czemu można dowolnie ustalać przestrzenie ekspozycji dla różnych grup towarów. Posiadamy atrakcyjne ceny, pakiety startowe, dla nowych firm oraz spore rabaty dla stałych odbiorców. Wystawiamy fakturę VAT, każdy produkt jest objęty gwarancją. Po okresie gwarancyjnym, również chętnie będziemy Państwu pomagać w okresowych przeglądach asortymentu. Od dziś chłodnictwo jest proste jak nigdy dotąd!